Дитяча офтальмологія

 • Як діагностувати порушення зору у дітей?
  Насамперед, необхідне повне офтальмологічне обстеження дитини, у тому числі в умовах циклоплегії (широка зіниця), що дозволяє в подальшому підібрати правильну окулярову або навіть контактну корекцію, а також, користуючись максимально розширеною зіницею, оглянути найважливішу зі структур ока – сітківку, виявивши її патологію. В результаті обстеження стає зрозумілим: чи потрібно дитині носити окуляри або контактні лінзи, та в якому режимі. Чи потрібне додаткове лікування очей, та в якому обсязі.

  В офтальмологічному центрі "ЗІНИЦЯ" працює команда висококласних дитячих офтальмологів. Кожного з них вирізняє прагнення до вдосконалення знань, разом із практичними навичками у сфері дитячої офтальмології. Серед особистих якостей варто відзначити любов до дітей та глибокі знання дитячої психології.
 • Діагностика зору у дітей
  Офтальмологічний центр «ЗІНИЦЯ» оснащений різноманітним, зокрема унікальним, обладнанням для проведення діагностики зору дітей. Дитяча діагностика, особливо у дітей раннього віку, має певні нюанси і вимагає спеціалізованого обладнання та особливого підходу.

  Наші фахівці розробили власні високі стандарти діагностики та лікування дитячих очних хвороб, які дозволяють правильно поставити діагноз та визначити тактику лікування, необхідну конкретній дитині у конкретний момент.

  Ми використовуємо сучасні методи діагностики та лікування найбільш поширених видів очної патології дитячого віку:

  • Непрохідність слізного каналу (зондування);
  • Діагностика та лікування бактеріальних та вірусних кератитів, кон'юнктивітів;
  • Видалення сторонніх тіл кон'юнктиви та рогівки;
  • Діагностика та лікування міопії, косоокості, астигматизму, амбліопії (у тому числі і курси апаратного лікування – унікальні методики);
  • Хірургічне лікування прогресуючої короткозорості, косоокості;
  • Спостереження пацієнтів після оперативних втручань;
  • Проведення повного курсу лікування хворих на хронічні дистрофічні ураження сітківки та зорового нерва.
  В арсеналі нашого центру є весь спектр сучасних методик, які дозволяють ефективно допомагати нашим пацієнтам.

  Наше завдання – зберегти зір ваших дітей.
м. Дніпро, пл. Соборна, 8
(пл. Жовтнева, 8)

(050) 985-33-36,
(068) 895-33-36


Пн-Пт — 9:00-18:00
Сб — 9:00-14:00