Контактна корекція зору

 • Контактна корекція зору (використання контактних лінз з метою виправлення патології органу зору) набула в наші дні широкого поширення, проте новачки у поводженні з лінзами часто задаються питанням, чому віддати перевагу: окулярам або контактним лінзам.
 • Контактні лінзи
  Контактні лінзи – чудова альтернатива окулярам. До найбільш явних плюсів лінз можна віднести зручність у користуванні. Ви можете спокійно займатися спортом, не боячись втратити очки, не відчуваєте тиску на вуха та перенісся, бачите навколишній світ у всіх його фарбах без жодного оптичного спотворення. Контактні лінзи можуть носити майже всі за відсутності протипоказань.

  Багато хто вважає, що контактні лінзи підходять лише для корекції короткозорості (міопії), проте це не так. За будь-яких аномалій рефракції це гідна альтернатива окулярам (крім випадків, коли контактні лінзи протипоказані).

  Іноді тільки за рахунок використання контактних лінз можна досягти значного покращення зору. Однак у деяких випадках порушення зору використовувати лінзи буває недоцільно, наприклад при пресбіопії (віковій зміні зору).

  У випадку з пресбіопією корекція потрібна виключно для роботи на близькій відстані, а постійно знімати та одягати лінзи, щоб розглянути необхідні предмети на різній відстані просто неможливо.
 • Діагностика, лінзи, окуляри
  Офтальмологічний центр «ЗІНИЦЯ» оснащений найсучаснішим обладнанням, необхідним для ретельної діагностики зору. При виявленні порушень наші офтальмологи підбирають оптимальний варіант корекції – окуляри або контактні лінзи.

  Довірте вибір контактного коригування зору професійним офтальмологам. Своєчасна консультація з лікарем дозволить убезпечити себе від можливих ускладнень. Перед підбором лінз необхідно повне офтальмологічне обстеження. Тільки фахівець може підібрати тип лінз, який оптимально для Вас підходить, визначити головні параметри для придбання контактних лінз (радіус кривизни рогівки та оптичну силу лінз у діоптріях), пояснити пацієнтові правила носіння лінз, особливості догляду за ними та визначити регулярність заміни.

  Від якості підбору контактної корекції зору залежить якість Вашого життя та здоров'я очей.
м. Дніпро, пл. Соборна, 8
(пл. Жовтнева, 8)

(050) 985-33-36,
(068) 895-33-36


Пн-Пт — 9:00-18:00
Сб — 9:00-14:00