Лікування кон'юнктивіту

Кон'юнктивіт – захворювання, основним проявом якого є запалення слизової оболонки ока. Причиною запалення можуть стати різні фактори: патогенні мікроорганізми, алергени, їдкі хімічні сполуки тощо.

 • Симптоми кон'юктивіту
  Загальними проявами кон'юнктивіту є відчуття стороннього тіла в оці, дискомфорт, надмірна сухість очей, набряк та почервоніння очей.

  Якщо кон'юнктивіт не лікувати, він може набути хронічного перебігу, а у разі поширення запалення на інші структури ока – призвести до сумних наслідків, наприклад, до незворотного зниження зору.

  Саме тому за будь-яких підозрілих симптомів необхідно негайно відвідати лікаря, який призначить відповідне лікування. Чим раніше розпочато лікування – тим швидше можна буде вилікувати кон'юнктивіт.
 • Основні принципи лікування кон'юнктивіт
  • Суворе виконання призначень та рекомендацій лікаря.

  • У жодному разі не накладати пов'язку на хворе око. Це може призвести до погіршення стану – виникнення кератиту (запалення рогівки).

  • Обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни, щоб запобігти поширенню інфекції: якомога частіше мити руки (до і після закапування), використовувати індивідуальні рушники, не чіпати, не терти очі руками. При сльозотечі користуватися одноразовими серветками, окремими для кожного ока.

  Кон'юнктивіт у будь-якому випадку піддається лікуванню, якщо точно встановлено причину запалення очей. Кон'юнктивіт може багаторазово загострюватися, доки не усунуто його причину, тому що принципи лікування різних видів кон'юнктивіту – різні.

  Ми встановимо причину кон'юнктивіту та проведемо лікування, спрямоване на причину запалення очей.
м. Дніпро, пл. Соборна, 8
(пл. Жовтнева, 8)

(050) 985-33-36,
(068) 895-33-36


Пн-Пт — 9:00-18:00
Сб — 9:00-14:00