Лікування астигматизму

 • Астигматизм – в основному вроджене захворювання, що передається у спадок. Якщо говорити науковими термінами, то у людини, яка страждає на астигматизм, рогівка ока чи кришталик мають нестандартну (неправильну) форму. Око має два оптичні фокуси, які, у свою чергу, розташовані абсолютно не в тому напрямку і значно спотворюють картинку.

Наш зір – це один із життєво важливих рецепторів людського тіла, без якого людині дуже важко. Поганий зір або його відсутність значно погіршує якість життя загалом. Однією з причин (захворювань) зорової системи є астигматизм.

 • Астигматизм у дітей
  Найчастіше, у нашій практиці у місті Дніпро, ми зустрічаємо астигматизм у дітей, оскільки, як вже згадувалося раніше, це захворювання спадкове. Але найсумніше те, що астигматизм може проявити себе в будь-якому віці. Погіршення зору можуть статися як у ранньому дитинстві, так і в більш зрілому віці, хоча в основному це відбувається у дітей віком до двох років.

  Якщо ви побачили, що ваше чадо часто скаржиться на головний біль у надбрівній ділянці, швидко втомлюється, каже, що погано бачить – це можуть бути перші ознаки хвороби. В першу чергу ви повинні звернутися за консультацією до офтальмолога для встановлення діагнозу і тільки потім приступати до лікування.
 • У чому полягає лікування астигматизму?
  Якщо сталося так, що лікар шляхом проведення діагностики поставив вам нерадісний діагноз астигматизм не варто засмучуватися, потрібно серйозно поставитися до цього питання і з точністю виконати всі рекомендації фахівця. Здебільшого лікування астигматизму в дітей проводять методом призначення носіння контактних лінз, окулярів протягом усього життя.

  Хворій дитині також варто відвідувати свого лікаря не менше двох разів на рік. Це потрібно для того, щоб фахівець міг стежити за зростанням очей та вчасно змінювати потрібну оптику. На превеликий жаль, таке захворювання, як астигматизм цілком невиліковне, але на велику радість воно не прогресує так, як, наприклад, близорукість.

  За умови дотримання всіх рекомендацій лікаря, захворювання завжди можна контролювати, не втрачаючи при цьому гостроти зору. Головне не затягувати і вчасно звернутися по допомогу до досвідченого офтальмолога для встановлення діагнозу.
 • Оперативний метод лікування астигматизму
  Якщо час було втрачено, зір сильно погіршився, не було вчасно призначено лікування, то після вісімнадцяти років фахівці пропонують лазерну корекцію зору.

  Лазерна корекція – це максимально безпечний та ефективний метод в офтальмології, спрямований на лікування астигматизму, короткозорості та інших захворювань.

  За допомогою лазера фахівці впливають на рогівку ока, змінюючи її форму, тим самим дозволяючи зображенню фокусуватися на сітківці та передавати більш правильну та точну картинку (зображення) своєму господареві. Звичайно, як і будь-яке інше втручання до організму людини, лазерна корекція має свої обмеження.

  Саме тому досвідчені фахівці завжди проведуть низку обстежень, аналізів для встановлення точного діагнозу і лише потім призначать правильне та ефективне лікування захворювання.
м. Дніпро, пл. Соборна, 8
(пл. Жовтнева, 8)

(050) 985-33-36,
(068) 895-33-36


Пн-Пт — 9:00-18:00
Сб — 9:00-14:00